Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
HAKKIMIZDA
hakkımızda

  GELİŞİM KAYNAK TEKNİĞİ

   Gelişim Kaynak Tekniği 2000 yılından itibaren Kaynak makinaları ve Torçlarında bayi olarak tamir ve yedek parça satışlarında faliyet gösterir. Amacımız bu alanda daha iyi hizmet vermek, kaliteli ürünler le müşteri memnunuyetini  1.ilke olarak benimsemektedir. Kaynak sektöründe her türlü makine ve torç tamiri alanında en iyi ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca Su soğutmalı, Hava soğutmalı ve Tig Torçları ile ilgili tamir yapılıp, yedek parça satışları yapılmaktadır.

 En iyisini istiyenler için...


 Dünya'da teknik ürünlerdeki kaliteye, fonksiyonelliğe ve güvenliğe olan talep hızlı artıyor. Teknik fikirler, artık metallerin ve metal alışımlarının  güvenli birleşimi sayesinde uygulanabilmektedir.

 GELİŞİM KAYNAK, tüm metallere ve uygulamalara yönelik gerekli olan en uygun kaynak ve kesme torçlarını sunar. Manuel, yarı otomatik ve tam otomatik, gaz soğutmalı yada hava soğutmalı torçları , geniş kaynak aksesuarları ve robot kaynak sistemleri ile müşterilerine en iyiyi sunar.

  SERVİS
 
 Türkiye'nin her yerinde, sizlere yüksek kaliteli ürünlerimizle destek olmaktayız. Global yapımız, siparişlerinizin  Türkiye' ye yayılmış depolarımızdan hızlı bir şekilde gönderilmesini, teknik  desteği ve servis hizmetini her zaman mümkün kılmaktadır.

 TEL:   212 320 18 93 / 220 07 35
 FAX:   212 221 29 34

Kaynak Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kaynak makinesi ve yedek parça satışı yapmakta olup
 her türlü teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktadır.

   

maviweb